Pendik Empero Yetkili Servisi

Pendik Empero Yetkili Servisi; 20 yıldır Empero cihazlarına teknik servis hizmeti veren firmamız tamir, bakım ve yedek parça hizmeti sağlamaktadır.Firmamızdan bulaşık makineleri için sıvı deterjan, parlatıcı ve dozaj pompaları satın alabilirsiniz. Şirketimiz Empero sıfır cihaz satışı da yapmaktadır.

Pendik Empero Yetkili Servisi

Empero endüstriyel mutfak ekipmanlarına uzun yıllar boyunca tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Pendik bölgesi için  Empero Yetkili Servisi hizmetimiz 20 yıldır devam etmektedir. Bu bölgede bulunan müşterilerimiz 7 gün 24 saat bizi arayabilir, servis randevusu alabilir.

  • pendik empero servis hizmeti
  • pendik empero telefon numarası
  • pendik empero teknik servisleri

Pendik Empero Endüstriyel Mutfak Servis

Pendik bölgesinin tamamına empero endüstriyel mutfak servisi hizmetini sağlayan firmamızı haftanın 6 günü arayabilir, servis randevusu alabilirsiniz. Empero marka kurulduğu günden buyana hem Türkiye’ de hemde Dünya’ da giderek büyümektedir. 5 Farklı firmanın birleşmesi ile kurulan Empero, günümüzde Konya bölgesinde üretim yapmaya devam etmektedir.

Pendik Empero Yedek Parça

Pendik bölgesine hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olduğu takdirde empero orijinal yedek parça satışı da yapmaktadır. Empero marka tüm cihazlarınız için yedek parça siparişi verebilirsiniz. Yedek parçalar Empero’ nun orijinal parçalarıdır ve sadece yetkili servisler tarafından tedarik edilir.

Empero Montaj – Bakım – Onarım  Hizmetleri

Yeni almış olduğunuz Empero marka cihazlarınız için montaj hizmeti vermekteyiz. Montaj yaptırmak için 0216 527 88 16 numaramızı arayarak randevu alabilirsiniz. Bakıma ihtiyaç duyan Empero makineniz için servisimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir arızası olmayan fakat bakım yaptırmak istediğiniz cihaz veya cihazlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Periyodik bakımlar cihazınızın uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır. ” İşleyen demir pas tutmaz” atasözü ise buna oldukça açık bir örnektir. Bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Cihazlarınızda için yüksek meblağlar ödememek için bakım işlemlerini zamanında işin ehli yetkili personellere yaptırın. Empero markasına ait ekipmanlar için yetkili servislerden hizmet almanız cihazınıza takılan yedek parçalar için oldukça önemlidir. Empero yedek parçalar yetkili servislerde bulunmaktadır. Özel servisler orijinal parça takmayabilir.

Cihaz arızaları ve çözümleri için Blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.