Maltepe Empero Yetkili Servisi

Maltepe Empero Yetkili Servisi olarak arızalan cihazınıza anında teknik ekibimiz ile müdahale ediyoruz. Tamir, Bakım ve montaj hizmetleri sağlayan şirketimiz, müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda teknik hizmet vermektedir.. Maltepe bölgesinin tamamına empero yetkili servis hizmeti veren firmamızı 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarından arayabilirsiniz.

Maltepe Empero Yetkili Servisi

Empero sanayi tipi mutfak ekipmanlarına uzun yıllar boyunca tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. İstanbul Maltepe Empero Yetkili Servisi hizmetimiz 20 yıldır devam etmektedir. Bu bölgede bulunan müşterilerimiz 7 gün 24 saat bizi arayabilir, servis randevusu alabilir.

  • maltepe empero iletişim
  • maltepe teknik servis
  • maltepe empero endüstriyel mutfak

Maltepe Empero Endüstriyel Mutfak Servis

Maltepe ilçesinin her bölgesine maltepe empero servisi hizmetini sağlayan firmamızı haftanın 6 günü (pazar hariç) arayabilir, servis randevusu alabilirsiniz. Empero markası kurulduğu günden beri hem Türkiye’ de hemde Dünya’ da giderek büyümektedir. 5 Farklı şirketin birleşmesi sonucu ile kurulan Empero, günümüzde Konya bölgesinde üretim yapmaya devam etmektedir.

Maltepe Empero Yedek Parça

Maltepe bölgesine sürekli olarak hizmet veren firmamız, müşterilerimizin ihtiyaç duyduğu yedek parçalarında satışını sağlamaktadır. Empero marka tüm cihazlarınız için yedek parça siparişi verebilirsiniz. Yedek parçalar Empero’ nun orijinal parçalarıdır ve sadece yetkili servisler tarafından tedarik edilir.

Empero Montaj – Bakım – Onarım  Hizmetleri

Sıfır almış olduğunuz Empero marka ekipmanlar için montaj hizmeti vermekteyiz. Montaj hizmetimizden yararlanmak isteyen müşterilerimiz 0216 527 88 16 numarasından arayarak randevu alabilirler. Bakım ihtiyaç duyan Empero marka ekipmanlar için servisimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir arızası olmayan fakat bakım yaptırmak istediğiniz cihaz veya cihazlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Cihaz bakımları 6 ayda bir yapılmalıdır. Sık kullanılan cihazlar için ise 3 -4 ayda bir bakım yapılması gerekir ” İşleyen demir pas tutmaz” atasözü ise buna oldukça açık bir örnektir. Bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Cihazlarınızda için yüksek meblağlar ödememek için bakım işlemlerini zamanında işin ehli yetkili personellere yaptırmanız gerekmektedir. Empero markasına ait ekipmanlar için yetkili servislerden hizmet almanız cihazınıza takılan yedek parçalar için oldukça önemlidir. Empero yedek parçalar yetkili servislerde bulunmaktadır. Özel servisler orijinal parça takmayabilir.

Diğer hizmetlerimiz için servis bölgelerimize bakalabilirsiniz.