Kartal Empero Yetkili Servisi

Kartal Empero Yetkili Servisi; şirketimiz Empero marka tüm cihazlara montaj,tamir,bakımve yedek parça hizmeti vermektedir. Haftanın her günü empero kartal yetkili servisimizi 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarından arayabilirsiniz.

Kartal Empero Yetkili Servisi

Cihazlarınızda oluşan arızalar için kartal bölgesi ve çevre bölgeler için empero yetkili servisimizden 7 gün 24 saat hizmet alabilirsiniz. Sektörün öncü firması olan işletmemiz her an servis hizmeti vermeye hazırdır. Cihazlarla ilgili yapacağımız işlemler alanında yetkili uzman personellerimiz tarafından titizlikle yapılmaktadır.

 • empero kartal teknik servis
 • empero kartal yedek parça

Kartal Empero Endüstriyel Mutfak Servis

Kartal bölgesinin tamamına empero endüstriyel mutfak servisi hizmetini sağlayan firmamızı haftanın 6 günü arayabilir, servis randevusu alabilirsiniz. Empero marka kurulduğu günden buyana hem Türkiye’ de hemde Dünya’ da giderek büyümektedir. 5 Farklı firmanın birleşmesi ile kurulan Empero, günümüzde Konya bölgesinde üretim yapmaya devam etmektedir.

Kartal İlçesi için Hizmet verdiğimiz Mahalleler

 1. ATALAR MAHALLESİ
 2. CEVİZLİ MAHALLESİ
 3. CUMHURİYET MAHALLESİ
 4. ÇAVUŞOĞLU MAHALLESİ
 5. ESENTEPE MAHALLESİ
 6. GÜMÜŞPINAR MAHALLESİ
 7. HÜRRİYET MAHALLESİ
 8. KARLIKTEPE MAHALLESİ
 9. KORDONBOYU MAHALLESİ
 10. ORHANTEPE MAHALLESİ
 11. ORTA MAHALLESİ
 12. PETROL İŞ MAHALLESİ
 13. SOĞANLIK YENİ MAHALLESİ
 14. TOPSELVİ MAHALLESİ
 15. UĞUR MUMCU MAHALLESİ
 16. YAKACIK ÇARŞI MAHALLESİ
 17. YAKACIK YENİ MAHALLESİ
 18. YALI MAHALLESİ
 19. YUKARI MAHALLESİ
 20. YUNUS MAHALLESİ

Kartal Empero Yedek Parça

Kartal bölgesi ve çevresine daima hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olduğu takdirde empero orijinal yedek parça satışı da yapmaktadır. Empero marka tüm cihazlarınız için yedek parça siparişi verebilirsiniz. Yedek parçalar Empero’ nun orijinal parçalarıdır ve sadece yetkili servisler tarafından tedarik edilir. İstediğiniz ekipmanın orijinal parçasını bizi arayarak temin edebilirsiniz. Parça hakkında fiyat bilgisi alabilir, dilerseniz adresinize kargo yoluyla gönderimini isteyebilirsiniz.

Empero Montaj – Bakım – Onarım  Hizmetleri

Kartal bölgesi için empero cihazlarına montaj hizmeti vermekteyiz. Kartal bölgesinde bulunan tüm fabrika,otel,hastane,kafe,bar,catering firmaları,marketler,pastane,fırın vb. işletmeler bizden tamir ve bakım desteği alabilir. Aldığınız makineler üretici tarafından 2 yıl garantilidir. Garantili ve garantisiz tüm empero makineleri için bizden servis desteği alabilirsiniz.

Cihaz arızaları ve çözümleri için Blog yazılarımızı inceleyebilirsiniz.