Kadıköy Empero Servisi

Kadıköy Empero Servisi hizmetlerimiz ile arızalan cihazınıza anında müdahale ediyoruz. Bakım, onarım ve montaj hizmetlerimiz ile müşterilerimizin ihtiyacı doğrultusunda teknik personel gönderiyoruz. Kadıköy bölgesinin tamamına empero yetkili servis hizmeti veren firmamızı 0216 527 88 16 – 0551 193 86 36 numaralarından arayabilirsiniz.

Kadıköy Empero Yetkili Servisi

Empero endüstriyel mutfak ekipmanlarına uzun yıllar boyunca tamir ve bakım hizmeti vermekteyiz. Kadıköy ilçesi için Kadıköy Empero Yetkili Servisi hizmetimiz 20 yıldır devam etmektedir. Bu bölgede bulunan müşterilerimiz 7 gün 24 saat bizi arayabilir, servis randevusu alabilir.

  • kadıköy empero servis hizmeti
  • kadıköy empero çağrı merkezi
  • kadıköy empero teknik servisleri

Kadıköy Empero Endüstriyel Mutfak Servis

Kadıköy bölgesinin tamamına empero endüstriyel mutfak servisi hizmetini sağlayan firmamızı haftanın 6 günü arayabilir, servis randevusu alabilirsiniz. Empero marka kurulduğu günden buyana hem Türkiye’ de hemde Dünya’ da giderek büyümektedir. 5 Farklı firmanın birleşmesi ile kurulan Empero, günümüzde Konya bölgesinde üretim yapmaya devam etmektedir.

Kadıköy Empero Yedek Parça

Kadıköy bölgesine hizmet veren firmamız, ihtiyacınız olduğu takdirde empero orijinal yedek parça satışı da yapmaktadır. Empero marka tüm cihazlarınız için yedek parça siparişi verebilirsiniz. Yedek parçalar Empero’ nun orijinal parçalarıdır ve sadece yetkili servisler tarafından tedarik edilir.

Empero Montaj – Bakım – Onarım  Hizmetleri

Yeni almış olduğunuz Empero marka cihazlarınız için montaj hizmeti vermekteyiz. Montaj yaptırmak için 0216 527 88 16 numaramızı arayarak randevu alabilirsiniz. Bakıma ihtiyaç duyan Empero makineniz için servisimizi arayabilirsiniz. Herhangi bir arızası olmayan fakat bakım yaptırmak istediğiniz cihaz veya cihazlarınız için bizimle iletişim kurabilirsiniz. Periyodik bakımlar cihazınızın uzun yıllar kullanılmasını sağlamaktadır. ” İşleyen demir pas tutmaz” atasözü ise buna oldukça açık bir örnektir. Bakım yaptırmak oldukça önemlidir. Cihazlarınızda için yüksek meblağlar ödememek için bakım işlemlerini zamanında işin ehli yetkili personellere yaptırın.

Diğer hizmetlerimiz için servis bölgelerimize bakalabilirsiniz.