Hakkımızda

[pl_row pagelayer-id=”XiTpeCbRdanP2W7T” stretch=”auto” col_gap=”10″ width_content=”auto” row_height=”default” overlay_hover_delay=”400″ row_shape_top_color=”#227bc3″ row_shape_top_width=”100″ row_shape_top_height=”100″ row_shape_bottom_color=”#e44993″ row_shape_bottom_width=”100″ row_shape_bottom_height=”100″]
[pl_col pagelayer-id=”ILiIAmXDx9Ga1DOr” widget_space=”15″ overlay_hover_delay=”400″]
[pl_heading pagelayer-id=”n59VQyp2NhI3j5uc” heading_state=”normal” align=”center”]

Hakkımızda

[/pl_heading]
[/pl_col]
[/pl_row]
[pl_row pagelayer-id=”753nd7vi0jq5kdbc” 0=””]
[pl_col pagelayer-id=”oiwusznqubjzq2gv” col=”12″]
[pl_text pagelayer-id=”vmqabot6g12so1sm” 0=””]

Empero yetkili servis hizmetini veren firmamız, 20 yıllık sektör tecrübesi ile güvenilir bir şekilde hizmet veren firmamız, yerli ve yabancı tüm işletmelere hizmet vermektedir.

Montaj – Periyodik Bakım – Onarım İşlemleri – Orijinal Yedek Parça

VİZYONUMUZ

İstanbul’ da sanayi tipi mutfak ve mutfak ekipmanları konusunda, endüstriyel mutfak sektöründe onarım ve bakım yapan tek firma olarak akıllara kazınma hedefindeyiz. İstanbul’ un her bölgesinde büyük kitlelere hizmet etmek amacıyla her geçen gün daha fazla gelişen ekibimiz, bu alanda işini kusursuz bir şekilde yapan çalışanlarıyla her geçen gün daha fazla kuruma hizmet vermektedir.

MİSYONUMUZ

Yiyecek ve içecek sektöründe nitelikli işletmeleri desteklemek amacıyla eksiksiz ve hijyenik mutfakların kurulması ve arıza ve teknik destek konusunda müşterilerimizin ihtiyacı olan her türlü sanayi tipi mutfak tamiri konusunda hizmet veren tek yetkili firma olarak çalışmaktayız.

[/pl_text]
[/pl_col]
[/pl_row]