Empero Bulaşık Makinesi Servisi

Empero Bulaşık Makinesi Servisi hizmetini sağlayan firmamız, makinenizde hangi arıza olursa olsun mutlak suretle çözüme kavuşturacaktır.

Sanayi tipi bulaşık makinelerinde oluşan arızalar genellikle rezistans,role ve boyler tankı arızalarından oluşmaktadır. Empero bulaşık makinesi servisi olarak haftanın 6 günü hizmet vermekteyiz.

Empero Bulaşık Makinesi Servisi

Sanayi mutfak ekipmanlarına uzun yıllar boyunca servis hizmeti sağlayan şirketimiz, empero markasına 15 senedir yetkili servis hizmeti vermektedir. Bulaşık makinesi servisi olarak her türlü ihtiyacınızı hızlı bir şekilde karşılıyoruz.

  • ataşehir bulaşık makinesi servisleri
  • empero bulaşık makinesi tamiri
  • empero set altı bulaşık makinesi

Empero Bulaşık Makinesi Teknik Servis

İstanbul Anadolu yakasında bulunan şirketimiz bölgenin tamamına sanayi tipi bulaşık makinesi tamir hizmeti sağlamaktadır. Firmamızdan haftanın altı günü servis randevusu alabilirsiniz. Empero marka kurulduktan itibaren oldukça hızlı bir büyüme yaşamış ve yaşamaya devam etmektedir. Bizde empero firmasına tamir, bakım ve montaj hizmetleri konusunda hizmet vermekteyiz. Hangi sektöre hizmet ederseniz edin, sanayi tipi bulaşık makineniz var ise bizden her konuda yardım talep edebilirsiniz.

Endüstriyel Bulaşık Makineleri Kullanım Alanları

Bu makineler; otel,restoran,cafe,bar,öğrenci yurtları,hastane,kreş,yemekhaneler,pastane,fırın, market vb işletmeler tarafından sıklıkla kullanılmaktadır. Kolay kullanım,paslanmaz çelik malzemeden üretilmesi, en önemlisi 90,120 ve 180 saniye de oldukça hızlı ve temiz yıkama yapmasıdır.

Empero Bulaşık Makinesi Yedek Parça

Empero bulaşık makinelerinde oluşan arızalar için yedek parça hizmeti de vermekteyiz. Firmamızın sağlamış olduğu yedek parçalar fabrikanın göndermiş olduğu Orijinal yedek parçalardır. Bu anlamda sipariş verirken içiniz rahat olsun. Firmamızın resmi Empero yetkili teknik servisi olduğunu adresten inceleyebilirsiniz. https://empero.com.tr/index.php?page=teknik&dil=&sehir=34&servis=74#harita

  1. bulaşık makinesi rezistansı
  2. boyler tankı
  3. yıkama zaman rolesi

Empero Montaj – Bakım – Onarım  Hizmetleri

Firmamız empero ekipman satışı, yedek parça, bulaşık makineleri için deterjan pompası, bulaşık makineleri için deterjan, parlatıcı, kireç çözücü ve yağ sökücü satışları yapmaktadır. Satın almış olduğunuz cihazlara montajını bize yaptırabilirsiniz. Firmamız onarım işlemleri dışında periyodik bakım hizmeti de vermektedir. Cihazın kullanım durumuna göre 6 ayda bir yada 12 ayda bir olmak üzere periyodik bakımlarını yapmaktayız. Bu bakımlar cihazınızın arızalanmasını önlemek amaçlı veya oluşacak arızaları önceden görebilmek amaçlı yapılmaktadır.

Diğer hizmetlerimiz için servis bölgelerimize bakalabilirsiniz.